Altoparlanti Fenda F&D W4, i zi

Kodi i produktit:
210528
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, portativ
Trashësia [mm]:
52
Teknologjia:
USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti Fenda është aksesor i përkryer për të transformuar çdo rast me muzikë me zë të qartë, të lartë dhe kumbues. Ky altoparlant është portativ dhe mund të sinkronziohet me celularët apo laptopët tuaj përmes teknologjisë Bluetooth me mbulueshmëri deri në 10 metra. Fenda si pjesë përbërëse ka një port për karta të memories SD, lajmërues LED dhe bateri rimbushëse me jetëgjatësi deri në 5 orë. Poashtu, altoparlanti vjen edhe me një mbulojsë gome me ngjyrë të kuqe që mund të hiqet kurdo që dëshironi. Altoparlanti ka shtrirje frekuence 80 Hz deri në 20kHz me fuqi 3W dhe vjen me përmasa 52 x 52 x 52 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6924053405053
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
52
Kodi i prodhuesit:
W4
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
52
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, portativ
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,22
Prodhuesi:
Fenda
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
52
Ueb-i i prodhuesit:
En.fenda.com

Bashkangjitja Altoparlanti Fenda F&D W4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE