Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm HDD LaCie Porsche Design P'9223 500 GB

Kodi i produktit:
114027
EAN:
3660619007110
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
LAC9000304

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku i jashtëm LaCie Porsche Design P'9223 me kapacitet prej 500 GB paraqet një dizajn të ri në treg. Pos që i siguron të dhënat tuaja, me anë të USB 3.0, gjithashtu mundëson bartjen e shpejtë të të dhënave. Disku i jashtëm është zgjidhje e shkëlqyer për deponimin e sasive të mëdha të të dhënave, siç janë filmat, lojërat, fotografitë e të ngjashme. Ky disk veçohet nga dizajni i vet unik dhe tejet atraktiv. Pjesa e jashtme është e ndërtuar nga alumini ashtu që ofron qëndrueshmëri dhe siguri për diskun, por njëkohësisht edhe elegancë. Ky disk është në veçanti i planifikuar për përdoruesit e Mac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619007110
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
LAC9000304
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
130 x 77 x 15
Prodhuesi:
LaCie
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm HDD LaCie Porsche Design P'9223 500 GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE