Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

DVD Writer Pioneer DVR XU 01TW, i bardhë

Kodi i produktit:
199557
EAN:
8849383080900
Shkrues:
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
Trashësia [mm]:
132,7
Teknologjia:
USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
37.50 
Ju kurseni : 10.00   (27%)
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pioneer është një nga drive optik të jashtëm me kualitet të lartë me emërtimin XU DVR 01T, që renditen ndër mekanikët më të mirë dhe mund të djegin deri në dy shtresa 8.5 GB DVD media DVD + R DL dhe DVD-RAM. Kjo e bën të përshtatshëm për shumicën e mediave. Përkrah CD-të klasike, në shkrim dhe lexim. Koha e qasjes është vetëm 130 milisekonda për CD dhe DVD. Dimensionet janë 137 x 14.8 x 132.7 mm dhe peshon 227 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8849383080900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
137
I jashtëm:
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
750
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
130
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
130
Lartësia [mm]:
14,8
Lloji:
DVD Burner
Pesha [g]:
227
Prodhuesi:
Pioneer
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
88
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia [mm]:
132,7
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com
USB:

Bashkangjitja DVD Writer Pioneer DVR XU 01TW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE