Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lexues i CD-ve LG GP57EB40, i argjendtë

Kodi i produktit:
211773
DualLayer:
Prodhuesi:
LG
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
Trashësia [mm]:
137,5
Teknologjia:
USB 2.0

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 
Ju kurseni : 3.00   (9%)
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexues i jashtëm i DVD/ CD-ve është shumë i hollë dhe transferon të dhëna në DVD ± R (DL) / RW, DVD-RAM, CD-R bile dhe në disqe-M rezistente. Ky lexues ka shpejtësi të transferimit 1, 2, 2.4, 3, 4, 5, 6, 8, 24x dhe shpejtësi të leximit 4, 5, 6, 8, 24x, varësisht prej llojit të të dhënave dhe disqeve. Për t'u lidhur me kompjuter LG-së i nevojitet konektor USB, kurse gjatë operimit përdorë teknologjitë Silent Play dhe Jamless Play.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
8809484672459
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
144
I jashtëm:
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
GP57ES40
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Lartësia [mm]:
14
Lloji:
DVD burner
Pesha [g]:
200
Prodhuesi:
LG
Shkrues:
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
66
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Trashësia [mm]:
137,5
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com
USB:

Bashkangjitja Lexues i CD-ve LG GP57EB40 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE