Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues për laptop ASUS SBW-06D2X-U

Kodi i produktit:
114702
DualLayer:
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
6
Teknologjia:
USB 2.0
Slim:
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
123.50 
Ju kurseni : 9.00   (7%)
114.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexues i jashtëm Blu-ray slim i kombinuar me ASUS SBW-06D2X-U për leximin e Blu-Ray dhe DVD / CD. Dizajn interesant. Mekanika me format përkrahës BDXL që është vetëm lexues dhe lejon përdoruesit që prej një disku të lexojnë të dhëna deri me 100GB BD-R (TL) dhe 128 GB BD-R (QL). Përkrah Blu-ray 3D, 2D to 3D. Me ndërfaqe USB 2.0 dhe memorie prej 2 Mb.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

DualLayer:
DVD-ROM:
EAN:
4719543417065
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I jashtëm:
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
2 048
Kodi i prodhuesit:
90-DT20305-UA151KZ
Koha mesatare e qasjes së Blu-ray [ms]:
450
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
190
Lloji:
BD (Blu-ray) burner
Prodhuesi:
ASUS
Shpejtësia maksimale e leximit të Blu-Ray:
6
Shpejtësia maksimale e leximit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e leximit të DVD:
8
Shpejtësia maksimale e shkrimit të Blu-Ray:
6
Shpejtësia maksimale e shkrimit të CD:
24
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
68
Slim:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Lexues për laptop ASUS SBW-06D2X-U edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE