Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer HP OfficeJet 202

Kodi i produktit:
210048
EAN:
8898944020978
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
10
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
7

Si të porosisim në Gjirafa50?

332.50 
Ju kurseni : 24.00   (7%)
308.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP OfficeJet 202 është printer inkjet i cili shërben për printime (monochrome) bardhë e zi e me ngjyra në formatin A4. Ky printer mund të printoj 10 faqe në minutë bardhë e zi me rezolucion 1200 x 1200 dpi (pikë për inç) dhe 7 në minutë me ngjyra me rezolucion 4800 x 1200 dpi. Veçanti e këtij printeri është se operon edhe përmes baterisë pa pasur nevojë që gjithmonë të jetë i lidhur me kabllo. Bateria e tij zgjatë mjaftueshëm për kryerjen e çdo pune dhe mund të rimbushet kurdoherë për vetëm 90 minuta. Si pjesë përbërëse, HP ka dy tanke të ngjyrës të cilat mund të rimbushen kurdoherë dhe mbajtëse të letrave me kapacitet 50 letra. Printeri mund të lidhet me pajisje të ndryshme me portin USB 2.0 dhe përmes lidhjes me Wi-Fi. Printeri vjen me përmasa 364 x 69 x 186mm dhe peshë 2.1kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898944020978
Funksione shtesë:
HP ePrint, WiFi Direct
Funksionim me bateri:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
300
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
128
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
N4K99C
Konsumi (W):
15
Lloji i printerit:
InkjetPrinter për fotografi
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Jo
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
364 x 69 x 186
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Pesha në kg:
2,1
Printim DPI:
4800
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
12
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
7
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
10
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet

Bashkangjitja Printer HP OfficeJet 202 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE