Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Niceboy Raze 3 Guru, i zi

Kodi i produktit:
291871
Bateri të integruar:
Mikrofon:
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Shtrirja e frekuencës Hz:
65
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky altoparlant mbështet teknologjinë wireless dhe ofron kapacitet maksimal RMS 24W. Përfshin ndërfaqe 3.5 mm dhe USB. Kontrollohet përmes butonit në të. Frekuenca varion nga 65 Hz - 20 KHz. Ka zë rrethues 360 shkallë dhe mbështet teknologjinë MaxxBass për performancë të shkëlqyeshme. Është rezistent sipas standardit IP67.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594182424348
Energji:
USB
Fuqia totale RMS W:
24
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Raze-3-guru
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
3. 7. 2020
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ndjeshmëri dB:
83
Ngjyra:
Zezë
Operim me anë të baterisë:
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Niceboy
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës Hz:
65
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm, USB host
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE