Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Niceboy Raze 3 Guru, i zi

Kodi i produktit:
291871
Bateri të integruar:
Mikrofon:
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Shtrirja e frekuencës Hz:
65
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 
Ju kurseni : 10.00   (18%)
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky altoparlant mbështet teknologjinë wireless dhe ofron kapacitet maksimal RMS 24W. Përfshin ndërfaqe 3.5 mm dhe USB. Kontrollohet përmes butonit në të. Frekuenca varion nga 65 Hz - 20 KHz. Ka zë rrethues 360 shkallë dhe mbështet teknologjinë MaxxBass për performancë të shkëlqyeshme. Është rezistent sipas standardit IP67.

Vlerësimet

Самая большая сбруя смотреть русское порно скачать телефон на PORNUH.ONLINE. Смотрите порно онлайн https://pornuh.online/categories/%D0%96%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BA%D0%BE/ безмездно в хорошем качестве.
Hier sind einige gute Nachrichten:

Wie man geld auf kryptowährung kurs. make money Um online geld zu verdienen online geld verdienen student Aurich
Wie schnell im internet geld verdienen anfänger. online geld verdienen corona 1 system geld daily profit Ahrensburg
Wie schnell geld verdienen im internet 1000. geheimnis geld verdienen xs Beste möglichkeiten, crypto genius Eisenach
Wie man geld teenager im internet. online geld verdienen pl Bitqt steuern online geld verdienen apps Alzenau

Spot on with this write-up, I truly think this amazing site needs much more attention. I'll probably be back again to read more, thanks for the info!
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar:
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594182424348
Energji:
USB
Fuqia totale RMS W:
24
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
Raze-3-guru
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
3. 7. 2020
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ndjeshmëri dB:
83
Ngjyra:
Zezë
Operim me anë të baterisë:
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Niceboy
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës Hz:
65
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm, USB host
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE