Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlantë Razer Nommo Pro, të zi

Kodi i produktit:
245928
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
3.5mm, optik, USB
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Shtrirja e frekuencës Hz:
35

Si të porosisim në Gjirafa50?

551.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për një përvojë të përsosur dhe të gjallë të tingullit, Razer vjen me altoparlantë 2.1-kanalësh të lojrave që ofrojnë një tingull të pastër, dinamik me bas luksoz dhe performancë të shkëlqyeshme. Shijoni përvojën e fundit muzikore dhe të fuqishme dhe Dolby Virtual Surround Sound. Të pajisur me komponentë premium të mbizotëruar nga tweeters mëndafshi 20 mm të mbuluar me Dupont Kevlar. Ata ofrojnë performancë muzikore realiste, tingull pa shtrembërim dhe performancë muzikore dinamike. Subwoofer i fuqishëm jep bas të pakufizuar dhe të pakrahasueshëm. Lidhshmëria shumë fleksibël është përshtatur për të lidhur të gjitha pajisjet tuaja të tjera. Lidhni me USB, Bluetooth 4.2, lidhës optik 3.5 mm ose standard. Pad i ndriçuar për kontroll të lehtë të volumit ose fikje të plotë të altoparlantëve, është i pajisur me një dritë LED që plotëson dhe përmirëson në mënyrë të përsosur përvojën tuaj në muzikë. Ekzistojnë 16.8 milionë kombinime të efektit të ngjyrave në dispozicion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8886419371687
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RZ05-02470100-R371
Komandë:
Në komandë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1
Lansuar:
3. 10. 2018
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, me kabllo, për lojëra, laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
3
Portet hyrëse:
3.5mm, optik, USB
Prodhuesi:
Razer
Shtrirja e frekuencës Hz:
35
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
3.5mm, optik, USB
Ueb-i i prodhuesit:
Razerzone.com

Bashkangjitja Altoparlantë Razer Nommo Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE