Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Fenda F & D T-300X, 2.1, i zi

Kodi i produktit:
240447
EAN:
6924053405893
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për laptop, për PC, për TV
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
30
Prodhuesi:
Fenda

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Sistemi i altoparlantëve Fenda T-300X është ideal për të gjithë ata që duan muzikë me zërim kualitativ. Ofron shumë më tepër sesa vetëm tingujt e përsosur. Ju do të jeni të kënaqur me aftësinë për të kontrolluar me telefon të mençur me teknologjinë Bluetooth 4.0 dhe ka ndriçim fantastik me shumë ngjyra LED. Ky sistem ka 2.1 kanale dhe ka dy altoparlant me një gamë frekuence prej 135 Hz deri 20 kHz dhe një fuqi 17.5 W. Subwoofer ka një gamë të daljes 30 Hz - 104 Hz dhe 35 W. Dallimi i zërimit është = 70 dB, njësia e basit vjen me madhësi prej 8" dhe ka ndriçim të bukur LED, i cili mund të operohet me telekomandë ose smartphone. Posedon teknologjinë Bluetooth 4.0, dimensionet e altoparlantëve janë 120 x 110 x 415 mm dhe madhësia e subwoofer 335 x 350 x 360 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6924053405893
Fuqia RMS e altoparlantit kolonë [W] (për kanal):
17.5
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
35
Fuqia totale RMS [W]:
70
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
T-300X
Komandë:
Wireless
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
24. 7. 2018
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për laptop, për PC, për TV
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
3+
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
70
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Fenda
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
30
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
En.fenda.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE