Altoparlant JBL Charge 4, i kuq

Kodi i produktit:
246960
Bateri të integruar: :
Ngjyra:
Kuq
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

188.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
6925281940019
Fuqia totale RMS [W]:
30
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
6925281940019
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
16. 10. 2018
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Kuq
Operim me anë të baterisë:
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
965
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
JBL
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE