Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant JBL PartyBox 200, i zi

Kodi i produktit:
248870
EAN:
6925281939907
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
3.5mm, 6.3mm, RCA (hyrës), RCA (dalës), USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45

Si të porosisim në Gjirafa50?

353.50 
Ju kurseni : 12.00   (3%)
341.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

JBL PartyBox 200 është një altoparlantë i fuqishëm për muzikë me cilësi të shkëlqyeshme të zërit dhe efekteve të ndriçimit. Ju thjesht mund të lidhni një mikrofon ose një kitarë, të lëshoni muzikë nga telefoni juaj në të nëpërmjet Bluetooth, ose të luani një listë muzikash nga një USB flash drive. Deri në dy altoparlantë PartyBox mund të lidhet me valë përmes TWS ose të lidhur me një altoparlant tjetër RCA. Dimensionet: 310 mm x 320 mm x 690 mm, pesha: 15,32 kg, kurse ngjyra e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6925281939907
Fuqia totale RMS [W]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
310
Kodi:
6925281939907
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
13. 11. 2018
Lartësia [mm]:
690
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celular dhe tablet
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
15,32
Portet dalëse:
RCA
Portet hyrëse:
3.5mm, 6.3mm, RCA, USB
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, 6.3mm, RCA (hyrës), RCA (dalës), USB
Trashësia [mm]:
320

Bashkangjitja Altoparlant JBL PartyBox 200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE