Altoparlant JBL PartyBox 200, i zi

€403.50
* Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Kodi i produktit:
248870
EAN:
6925281939907
Ngjyra:
Zezë
Teknologjia:
3.5mm, 6.3mm, RCA in, RCA out, USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €33.62 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Detajet teknike

EAN:
6925281939907
Fuqia totale RMS [W]:
120
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
310
Kodi:
6925281939907
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
13. 11. 2018
Lartësia [mm]:
690
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celular dhe tablet
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
15,32
Portet dalëse:
RCA
Portet hyrëse:
3.5mm, 6.3mm, RCA, USB
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, 6.3mm, RCA in, RCA out, USB
Trashësia [mm]:
320

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE