Altoparlant JBL Tuner, e zezë

Kodi i produktit:
239505
Bateri të integruar: :
Marrës FM:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
85
Prodhuesi:
JBL

Si të porosisim në Gjirafa50?

114.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
6925281935237
Fuqia totale RMS [W]:
5
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
165
Kodi i prodhuesit:
6925281935237
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
5. 7. 2018
Lartësia [mm]:
66
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
1
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
445
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
85
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Trashësia [mm]:
66

Bashkangjitja Altoparlant JBL Tuner edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE