Altoparlant Sandberg, Bluetooth dhe PowerBank 5200 mAh, gjelbër

Kodi i produktit:
240511
Bateri të integruar: :
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Rezistente ndaj ujit:
Prodhuesi:
Sandberg
Portet hyrëse:
3.5mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Sandberg Bluetooth është i papërshkueshëm nga uji dhe shërben gjithashtu si Powerbank. Është ideale për telefona ose tableta. Është i përshtatshëm gjatë udhëtimve ose në pushime. Altoparlanti lidhet me valë nëpërmjet Bluetooth, ka material elegant prej alumini. Zëri dhe lista e këngëve mund të kontrollohen nga distanca ose me butonat e integruar. Ofron kapaciteti të baterisë prej 5200 mAh, mundëson kohë të operimit prej 7-8 orë dhe ka buton Extra Bass.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
5705730450105
Fuqia totale RMS [W]:
20
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
220
Kodi i prodhuesit:
450-10
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
24. 7. 2018
Lartësia [mm]:
100
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë, gjelbër
Operim me anë të baterisë:
Pesha [g]:
500:!
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Sandberg
Rezistente ndaj ujit:
Trashësia [mm]:
43.5

Bashkangjitja Altoparlant Sandberg edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE