Altoparlant Sencor SSS 1200N Tarus, i zi

Kodi i produktit:
256375
Bateri të integruar: :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
16+
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
(4 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
8590669268436
Fuqia totale RMS [W]:
20
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
196
Kodi:
8590669268436
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
8. 3. 2019
Lartësia [mm]:
76
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
530
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Sencor
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
16+
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
77

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE