Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant wireless Xiaomi Mi, i bardhë

Kodi i produktit:
261900
EAN:
6941059618218
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18+
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
200
Prodhuesi:
Xiaomi

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dimensionet e vogla nuk nënkuptojnë domosdoshmërisht performancë apo qëndrueshmëri të vogël. Altoparlanti portativ përshtatet lehtësisht në xhepin tuaj, dhe kur të keni nevojë për të do të shfaqë një tingull të mrekullueshëm. Magnetet e forta Neodymium do të lejojnë këtë pajisje mbresëlënëse kompakte për të prodhuar tinguj të fuqishëm dhe të qartë. Trupi i altoparlantit është bërë nga materiali ABS + PC me cilësi të lartë, i cili ka një ngjyrë të qëndrueshme për një kohë të gjatë dhe është shumë rezistent ndaj gërvishtjeve. Ai ka transmetim me shpejtësi të lartë Bluetooth, performancë të përgjithshme prej 3 W, dhe ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6941059618218
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
50
Kodi:
22320
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
31. 5. 2019
Lartësia mm:
32
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Bardhë
Numri i kaneleve channel:
1
Pesha [g]:
52
Prodhuesi:
Xiaomi
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
200
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18+
Trashësia mm:
50

Bashkangjitja Altoparlant wireless Xiaomi Mi edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE