Autoparlantë Technaxx Twins MusicMan, e zezë

Kodi i produktit:
226252
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18+
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4260358121697
Fuqia totale RMS [W]:
8
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
186
Kodi i prodhuesit:
4626
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
14. 11. 2017
Lartësia [mm]:
80
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
2
Pesha [g]:
450
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Technaxx
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
80
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18+
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
74

Bashkangjitja Autoparlantë Technaxx Twins MusicMan edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE