Maus Lenovo Idea N70A, portokalltë

Kodi i produktit:
222553
EAN:
0887263903657
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57
Kodi i prodhuesit:
888014324

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Lenovo N70A Wireless Laser Mouse është një maus kompakt me një formë ergonomike që përshtatet në dorën tuaj dhe funksionon në mënyrë të përsosur. Mausi operon me 2 bateri të llojit bateri AAA. Pajisja është e pajisur me një marrës të vogël USB që mund të operoj deri në 10 metra. Ofron jetëzgjatje të baterive deri në 6 muaj. Mausi ka një formë të veçantë, i cili është i përshtatshëm për dorën e djathtë dhe të majtë. Sensori lazer kap rezolucion deri në 1200 DPI.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0887263903657
Ergonomia:
Univerzale
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
57
Kodi i prodhuesit:
888014324
Lansuar:
15. 9. 2017
Lartësia [mm]:
31
Lëvizje mekanike:
Numri i butonëve:
3+
Prodhuesi:
Lenovo
Senzor i lëvizjes:
Laser
Teknologji Wireless:
Radio frekuencë
Teknologjia:
USB-A
Trashësia [mm]:
92

Bashkangjitja Maus Lenovo Idea N70A edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE