Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Sistem zërimi Hama uRage SoundZbar Unleashed, 2.1, i zi

Kodi i produktit:
247519
Bateri të integruar: :
Mbështetje për NFC:
Teknologjia:
3.5mm, Optik
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

126.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky sistem zërimi mund të përdoret me një sërë pajisjesh si kompjuterë, tabletë, smartfonë, laptopë, konzolë dhe DVD. Mbështet Bluetooth 2.1 dhe teknologjinë NFC. Frekuenca e dëgjueses është 160 - 20,000 Hz dhe e basit 20 - 160 Hz. Impedanca e tyre ësht 6 om. Bateria ka qëndrueshmëri rreth 7 orë. Përmasat e dëgjueses janë 48.5 x 7.5 x 6 cm dhe të basit 25 x 25 x 27 cm. Pesha 5.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
20
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
60
Fuqia totale RMS [W]:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
485
Kodi i prodhuesit:
113776
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
20. 10. 2018
Lartësia [mm]:
75
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, me kabllo, për lojëra, për Home Cinema, për celular, për laptop, për PC, për tablet, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
3+
Portet hyrëse:
3.5mm, Optik
Prodhuesi:
Hama
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, Optik
Trashësia [mm]:
60

Bashkangjitja Sistem zërimi Hama uRage SoundZbar Unleashed edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE