Altoparlantë Genius SP-U115, të kaltër

Kodi i produktit:
95769
EAN:
4710268238485
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Trashësia [mm]:
70
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18

Si të porosisim në Gjirafa50?

14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius ka sjellur altoparlantët SP-U115 të dizajnuar për të komplementuar laptopin apo kompjuterin tuaj me dizajnine bukur dhe përcjelljen e zërit kristal të pastër dhe kumbues.

Aksesori mban transmetuesit me madhësi prej 50 mm që funksionojnë nën frekuencat 200 Hz - 18 kHz dhe kanë fuqi 1.5W (3W). Poashtu, altoparlantët kanë 80dB zhurmë sinjali, mban butonin për kontrollimin e zërit dhe mund ta lidhni me kompjuter nëpërmjet portit USB dhe 3.5 mm audio jack.

Altoparlantët janë të përshtatura për të gjitha sistemet operative Windows dhe MAC 10.0 e më të lartë si dhe vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268238485
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
1,5
Fuqia totale RMS [W]:
3
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70
Kodi i prodhuesit:
31731006102
Komandë:
Në altoparlantë
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
1 Shtator 2011
Lartësia [mm]:
111
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Kaltër
Numri i kaneleve (channel):
2
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
200
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
70
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Altoparlantë Genius SP-U115 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE