Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Genius SW-G2.1 385, 2.1, 3.5mm, të zi

Kodi i produktit:
222265
EAN:
4710268254324
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
15
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Genius është lider i prodhimit të altoparlantëve dhe zakonisht me çmime më të volitshme. Edhe altoparlantët Genius SW-G2.1 385 ofrojnë kualitet ë lartë dhe dizajn të bukur me ngjyrë të zezë. Janë të krijuar për adhuruesit e filmave dhe muzikës por edhe të lojrave, me 15W zërim për përdorim të përditshëm. Kanë frekuencë prej 90 Hz- 15 kHz, port dalës 3.5 mm, dimensione 120 x 180 x 155 mm dhe peshë 1587 g.

Vlerësimet

raporti cmim-cilesi eshte fenomenal, kan ardh teper shpejt pa asnji defekt, super punojn :)
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268254324
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
3.5
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
8
Fuqia totale RMS [W]:
15
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
31730002401
Komandë:
Për subwoofer
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1
Lloji i altoparlantëve:
Aktiv
Mënyra e përdorimit:
Me kabllo, për laptop dhe PC
Ngjyra:
Zezë
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
15
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Bashkangjitja Altoparlantë Genius SW-G2.1 385 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE