Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlanti Bluetooth Speaker Celly, i artë

Kodi i produktit:
203413
Bateri të integruar :
EAN:
8021735721079
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPEAKERALUGD

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 
Ju kurseni : 2.00   (8%)
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparpanti Bluetooth është plotësuesi më kompakt i telefonit tuaj. Në raste të mos-funksionimit të lidhjes së Bluetooth, mund të përdorni jack-un classic 3,5 mm. Falë baterisë rimbushëse me kapacitet 400 mAh, altoparlanti mund ta mbaj baterinë prej 4 deri në 6 orë pa problem. Karikimi i altoparlantit merr kohë diku rreth dy orë. Falë madhësisë dhe masës së saj, mund ta bartni kudo.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8021735721079
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPEAKERALUGD
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
2 Dhjetor 2016
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, portativ
Ngjyra:
E artë
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Bashkangjitja Altoparlanti Bluetooth Speaker Celly edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE