Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Bateri GP AA Ni-MH, 4 copë

Kodi i produktit:
131214
EAN:
4891199069918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
2 500
Kodi i prodhuesit:
1032214113

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Këto bateri rimbushëse AA kanë përbërje elektro-kimike prej metalit hidrid të nikelit (NiMH), dhe kanë kapacitet prej 2500 mAh me tension nominal prej 1.2 V. Ato janë të përshtatshme për të gjitha pajisjet të cilat kërkojnë bateri të qëndrueshme dhe kualitative, si p.sh. MP3, kamerat dhe pajisjet e ngjashme. Pakoja përmban 4 bateri.

Vlerësimet

Shum mir...
Profi, shum i knaqt me produktin
A+++
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4891199069918
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I rikarikueshëm:
Kapaciteti [mAh]:
2 500
Kodi i prodhuesit:
1032214113
Lansuar:
21 Qershor 2013
Lloji:
NiMH
Numri i pakove:
4
Prodhuesi:
GP
Tension [V]:
1,2
Ueb-i i prodhuesit:
Gpbatteries.com.hk

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE