Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop Dell Inspiron 13R

Kodi i produktit:
191955
Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Inspiron 13R, Inspiron 14R, Inspiron 15R, Inspiron M501, Inspiron M501R, Inspiron N3010, Inspiron N4010, Inspiron N5010, Inspiron N7010, Vostro 3450, Vostro 3550, Vostro 3750
EAN:
40556551347051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2416

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateritë alternative Paton janë bateri rimbushëse të cilat ofrojnë kualitet të njëjtë me bateritë origjinale. Kjo bateri është dizajnuar për laptopët Dell Inspiron 13R, ka kapacitet prej 5200 mAh dhe tension prej 11.1V. Për të parë se me cilat modele përputhet kjo bateri, ju lutem vizitoni parametrat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Dell:
Inspiron 13R, Inspiron 14R, Inspiron 15R, Inspiron M501, Inspiron M501R, Inspiron N3010, Inspiron N4010, Inspiron N5010, Inspiron N7010, Vostro 3450, Vostro 3550, Vostro 3750
EAN:
40556551347051
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
5 200
Kodi i prodhuesit:
PT2416
Lansuar:
1 Qershor 2016
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE