Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Call of Duty: Advanced Warfare - XboxONE

Kodi i produktit:
154888
EAN:
5030917147746
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
5030917147746
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një lojë e re e serive Call of Duty. Me zhanër aksion, episodi i ri do ti ofroj lojtari misione të reja me ngjarje në Bagdad. Përmirësoni dëmet që shkaktoi lufta, dhe ndërpritni me çdo kusht terroristët ku do që ata janë prezent. Shtesa e re e kostumeve EXO pa dyshim që do ti gëzoj lojtarët e rinj. Merreni guximin dhe luftoni në këtë betejë me heroin tonë Mitchell.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030917147746
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
5030917147746
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Activision
Ueb-i i prodhuesit:
Activision.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Call of Duty: Advanced Warfare - XboxONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE