Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk HDD Verbatim Store 'n' Go USB 3.0

Kodi i produktit:
87544
EAN:
023942530299
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
53029

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk i jashtëm ofron performancë të lartë dhe një ndërfaqe moderne të tipit USB 3.0. Siguron transfer tepër të shpejtë të të dhënave tuaja në lëvizje. Dizajn elegant dhe i përshtatshëm për t’u bartur me vete. Bashkangjitet lehtësisht me një ekran. Madhësi prej 2.5” me kapacitet prej 500GB. Produkti është formatizuar në FAT32 prandaj punon mirë në Windows dhe Mac OS. Funksion shtesë I produktit është edhe butoni jeshil i cili mundëson funksionimin e pajisjes duke mos e shpenzuar baterinë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
023942530299
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
500
Kodi i prodhuesit:
53029
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme (cache):
8
Përmasat [mm]:
121 x 80 x 15
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disk HDD Verbatim Store 'n' Go USB 3.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE