Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i brendshëm Seagate IronWolf PRO - 2TB

Kodi i produktit:
214662
EAN:
8719706002585
Pesha (g):
550
Trashësia [mm]:
146,9
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
SATA 6Gb/s

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seagate IronWolf Pro është hard disk i ndërtuar për të plotësuar nevojat e të gjitha atyre që kërkojnë hapjen e shpejtë të aplikacioneve dhe optimizimin e shpejtësisë së transferimit të të dhënave. Aksesori është i ndërtuar në formatin 3.5", përdor platformën 6 Gb / s SATA për lidhje me kompjuter, ka 2TB hapësirë, mund të arrijë shpejtësi të pllakës deri në 7200 rpm dhe shpejtësi të leximit / transferimit të të dhënave deri në 195 MB / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8719706002585
Formati i diskut:
3,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
101,8
Kapaciteti [GB]:
2 000
Kodi i prodhuesit:
ST2000NE0025
Lartësia [mm]:
26,1
Lloji i hard diskut:
Brendshëm
Memorie e përkohshme (cache):
128
Operim në 24 x 7:
Pesha (g):
550
Prodhuesi:
Seagate
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
195
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
7 200
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
195
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
146,9
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Bashkangjitja Disk i brendshëm Seagate IronWolf PRO - 2TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE