Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm WD Elements Portable, 4TB, i zi

Kodi i produktit:
221626
EAN:
718037855981
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4000
Kodi i prodhuesit:
WDBU6Y0040BBK-WESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
123.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk 2.5 " ka një kapacitet prej 4 TB, i cili është mjaft i mjaftueshëm për të dhënat multimediale masive. Disku ka një dizajn kompakt dhe të qëndrueshëm. Ai ka një ndërfaqe USB 3.0 me shpejtësi të lartë. Ka shpejtësi maksimale deri në 6 Gbps, është në përputhje me versionet më të vjetra të USB, por me shpejtësi më të vogël. Poashtu është në përputhje me pajisjet me sisteme operative Windows dhe Mac.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037855981
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
4000
Kodi i prodhuesit:
WDBU6Y0040BBK-WESN
Lansuar:
1. 9. 2017
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm WD Elements Portable edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE