Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Transcend StoreJet 25M3G, 1TB, i gjelbër ushtrie

Kodi i produktit:
232285
EAN:
7605578406952
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80,8
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

StoreJet 25M3G kombinon qëndrueshmërinë e madhe me transferim të shpejtë të të dhënave prej 5 Gb / s përmes ndërfaqes USB 3.1 Gen 1. StoreJet 25M3G është i pajisur me disa shkallë të mbrojtjes nga goditjet. Sistem i avancuar i brendshëm i hard diskut, mbrojtësja e fortë dhe shtresa e jashtme prej gome jo-rrëshqitëse, ofrojnë siguri shumë të lartë. Ky është një hard disk i qëndrueshëm 2.5 " me kapacitet prej 1 TB. Ai ka një buton për të rilidhur në mënyrë të sigurtë pajisjen. StoreJet 25M3G i plotëson standardet ushtarake amerikane kundër dëmtimit - MIL-STD-810G 516.6. Në test, janë përzgjedhur 5 disqe dhe janë hedhur nga një lartësi 1.22 m. Disku punonte prapë edhe pas rënies, duke u përputhur me këtë standard.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578406952
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80,8
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
TS1TSJ25M3G
Lansuar:
9. 3. 2018
Lartësia [mm]:
16.1
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
183
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
129,5

Bashkangjitja Disk i jashtëm Transcend StoreJet 25M3G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE