Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Seagate Backup Plus Slim, 1TB, i zi

Kodi i produktit:
259112
EAN:
3660619406708
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
78
Kapaciteti GB:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një disk i besueshëm, i shpejtë dhe i lehtë për t'u mbartur është zgjedhja e përkryer për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave tuaja. Ky është një disk i jashtëm, i përshtatshëm për transmetime dhe mbështetje automatike, ndërsa siguron me besueshmëri të dhënat tuaja. Disku ofron kapacitet 1 TB, kështu që ju mund të ruani të gjitha fotografitë tuaja, skedarët, videot, filmat, çfarëdo që dëshironi. Ndërfaqja USB 3.0 ju lejon të transferoni të dhëna më shpejt dhe punoni me të dyja Mac dhe Windows pa riformatizim. Sigurisht që ka pajtueshmëri me USB 2.0. Dizajni modern i këndshëm, madhësia e vogël dhe pesha e vogël e bëjnë këtë disk të jashtëm ruajtjen perfekte që mund të mbani me vete. Poashtu, ndërtimi i qëndrueshëm prej alumini siguron që të dhënat tuaja të jenë krejtësisht të sigurta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3660619406708
Formati i diskut:
3.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
78
Kapaciteti GB:
1000
Kodi:
STHN1000400
Lansuar më:
10. 4. 2019
Lartësia mm:
114.8
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha g:
126
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia mm:
11.7
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE