Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm ADATA HD710 Pro, USB3.1 - 1TB, i kuq

Kodi i produktit:
217745
EAN:
4713218460417
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD710P-1TU31-CRD

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një disk të jashtëm HD710 portabil me spcifika të hatashme. Ky disk është shumë mirë i mbrojtur nga dëmtimet e mundshme duke ju falenderuar sistemit mbrojtës tre shtresor. Disku HD710 është testuar në kushte jo të favorshme për të provuar qëndrueshmërin e tij. Është testuar të jetë rezistent ndaj ujit në thellësi dy metra si edhe ndaj rënies së lirë nga 1.5 m lartësi. Ky disk po ashtu është i programuar për ndalje automatike kur detekton situata jo stabile, më pas puna rifillon normalisht si më parë. Disku po ashtu ka një kabllo që mund të hiqet dhe është mjaft praktik. Kur kablloja nuk është në port atëherë ai mbyllet me një kapak rezistent ndaj ujit që të preventohen dëmtimet e mundshme. Karaktersitikat kryesore përfshijnë një port të USB 3.1 që mund të përdoret nga ana tjetër dhe është e përshtatshme për USB 2.0, kapaciteti prej 1TB, si edhe mbrojtje IP68.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218460417
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD710P-1TU31-CRD
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
133,3 x 98,5 x 21,5
Pesha (g):
270
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm ADATA HD710 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE