Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm ADATA HD710 Pro, USB3.1 - 1TB, i zi

Kodi i produktit:
217741
EAN:
4713218460394
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD710P-1TU31-CBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disk portativ i fuqishëm që ofron kapacitet deri në 1TB. Falë mbulimit të veçantë me tre shtresa, pajisja është jashtëzakonisht rezistente ndaj shokut dhe kështu mbron të dhënat e ruajtura. Ofron mbrojtje IP68 - është testuar për operacion kohorë në 2 metra nën nivelin e ujit. Disku përdor ndërfaqen: USB 3.1 (prapa, përshtatet me USB 2.0) dhe ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218460394
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD710P-1TU31-CBK
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
133,3 x 98,5 x 21,5
Pesha (g):
270
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm ADATA HD710 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE