Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm HDD Seagate Expansion Portable, 1 TB, i zi

Kodi i produktit:
169935
EAN:
7636490063428
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
STEA1000400

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
58.50 
Ju kurseni : 7.02   (12%)
51.48 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Me diskun e jashtëm Seagate Expansion Portable do t'i keni të sigurta të dhënat tuaja në hapësirën e memories prej 1 TB. Mos rrezikoni që t'i humbni të dhënat e rëndësishme, prandaj bëni kopje shtesë për të gjitha fotografitë apo videot duke e shfrytëzuar këtë produkt të Seagate. Hard disqet portative ju ofrojnë shpejtësi të lartë të transmetimit të të dhënave, krahas kapacitetit të madh. Disku posedon USB 3.0 interface ultra të shpejtë, si edhe softuerin Plug and Play për transferimin e të dhënave. Ndryshe, Seagate është një kompani amerikane që është lider botëror në prodhimin dhe shitjen e hard disqeve për kompjuterë, laptopë dhe pajisje të tjera.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7636490063428
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
STEA1000400
Lansuar:
3 Prill 2015
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Prodhuesi:
Seagate
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
Vendi i origjinës:
Switzerland

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE