Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm portativ WD Elements Portable, 1.5TB

Kodi i produktit:
218678
EAN:
718037855417
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 500
Kodi i prodhuesit:
WDBU6Y0015BBK-WESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku portativ është një pajisje moderne e përshtatshme për transmetim dhe mbrojtje automatike e të dhënave deri në 6Gbps. Posedon port USB ultra të shpejtë 3.0 që ju lejon transmetim të shpejt edhe të filmave HD. Disku ka dimensione 2.5 "dhe ofron një kapacitet prej 1.5 TB, i cili është absolutisht i mjaftueshëm për të dhëna multimediale voluminoze. Gjithashtu, disku punon me sistemet operative Windows dhe Mac.

Vlerësimet

Western Digital është një ndër firmat më të mira në prodhimin e hard disçeve. Unë kam bler këtë produkt dhe deri më tani jam shumë i kenaqur.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
718037855417
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 500
Kodi i prodhuesit:
WDBU6Y0015BBK-WESN
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
111 x 82 x 21
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm portativ WD Elements Portable edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE