Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Toshiba Canvio Premium - 1TB, nga metali, i argjendtë

Kodi i produktit:
212863
EAN:
4051528219586
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disqet e jashtme të Toshiba ofrojnë hapësirë ??të madhe ruajtjeje për koleksionin e dosjeve. Ky hard disk i jashtëm i Toshiba Canvio Premium ofron 1TB të sistemit të dosjeve NTFS për sisteme operative të pajtueshme me Windows. NTI Backup Now EZ është i përfshirë për backup automatik, i cili regjistrohet në disk. Disku është projektuar për USB 3.0 dhe është kompatibil me USB 2.0 (të përfshirë me adapter të tipit C). Dimensionet e diskut janë 109 × 78 × 13.5 mm dhe pesha nuk i kalon 165 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4051528219586
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
HDTW110EC3AA
Lartësia [mm]:
13,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
165
Prodhuesi:
Toshiba
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
109
Ueb-i i prodhuesit:
Toshiba.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE