Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk Samsung T7, 1TB, i kaltër

Kodi i produktit:
286814
Formati i diskut:
2.5
Pesha g:
58
Trashësia mm:
85
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
USB-C

Si të porosisim në Gjirafa50?

219.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk SSD ka kapacitet 1TB dhe përdor një ndërfaqe USB-C me një shpejtësi leximi / shkrimi deri në 1000/1050 MB / s. Disku ka memorie V-NAND, si dhe është shumë rezistent ndaj goditjeve. Vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia mm:
57
I qëndrueshëm:
Kapaciteti GB:
1000
Kodi:
MU-PC1T0H/WW
Lansuar:
12. 5. 2020
Lartësia mm:
8
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Ngjyra:
Kaltër
Pesha g:
58
Prodhuesi:
Samsung
Shpejtësia e leximit MBs:
1000
Shpejtësia e shkrimit MBs:
1 050
Teknologjia:
USB-C
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia mm:
85
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE