Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk WD My Passport - 1TB, i zi

Kodi i produktit:
281290
Besueshmëria:
100 %
EAN:
7180378694698
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
7180378694698
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
1000
Kodi:
WDBYVG0010BBK-WESN
Lansuar:
18. 2. 2020
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Ngjyra:
Zezë
Pesha g:
120
Prodhuesi:
Western Digital
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE