Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëmWD My Passport, 1 TB, i zi

Kodi i produktit:
156668
EAN:
7180378216418
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WDBHDK0010BBK-EESN

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje është e dizajnuar posaqërisht për lidhje me televizor. Është një regjistrues, në të cilën mund të lëshoni filmat, dhe emisionet e juaja të preferuara, të inqizuara më parë. Pasi ta lidhni këtë pajisje për televizor, ju do të mund të lëshoni gjërat tuaja të preferuara, dhe atë me një kualitet të lartë. Disku formon një përshtatje të përkryer me televizorin tuaj, falë dizajnit klasik posedues. Ka kapacitet të memories prej 1 TB.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7180378216418
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
WDBHDK0010BBK-EESN
Lansuar:
25 Korrik 2014
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme (cache):
8
Operim në 24 x 7:
Përmasat [mm]:
123,46 x 82,66 x 18,6
Prodhuesi:
Western Digital
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Ueb-i i prodhuesit:
Wdc.com

Bashkangjitja Disk i jashtëmWD My Passport edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE