Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk i jashtëm ADATA HD330 - 1TB, i kaltër

Kodi i produktit:
245365
EAN:
4713218465474
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
88,9
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA HD330 është hard disk i jashtëm i cili i mban të dhënat tuaja të sigurta në aspektin softuerik nëpërmjet enkriptimit AES 256-bit dhe në aspektin harduerik nëpërmjet trupit të fortë të mbështjellur me një mbështjellës të silikonit që absorbon impaktin. Aksesori vjen i pajisur me 1TB hapësirë, është ndërtuar në formatin 2.5", mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet konektorit USB 3.1 si dhe vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218465474
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
88,9
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
AHD330-1TU31-CBL
Lansuar:
24. 9. 2018
Lartësia [mm]:
132,7
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
132,7 x 88,9 x 16,2
Pesha (g):
189,8
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
16.2

Bashkangjitja Hard disk i jashtëm ADATA HD330 - 1TB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE