Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk i jashtëm ADATA HV620S - 1TB, i zi

Kodi i produktit:
248300
EAN:
4713218461100
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard disku ADATA HV620S ka kapacitet 1 TB dhe format 2.5". Ky disk aa USB 3.1 dhe mund të transferoj të dhëna me shpejtësi 5 Gbps të cfarëdo lloji apo formati. Peshon 152 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218461100
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
1000
Kodi i prodhuesit:
AHV620S-1TU31-CBK
Lansuar:
30. 10. 2018
Lartësia [mm]:
11.5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha [g]:
150
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm]: :
5400
Teknologjia:
USB 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
HDD
Trashësia [mm]:
115

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE