Disk i jashtëm ADATA HD650, 1 TB, i zi

Kodi i produktit:
143385
EAN:
4713435799154
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-1TU3-CBK

Si të porosisim në Gjirafa50?

66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Super i shpejtë, klasik dhe portativ. Ky është hard disku i jashtëm A-Data Series HD650. Ky hard disk i jashtëm ofron shpejtësi të madhe me anë të lidhjes USB 3.0 dhe hapësirë prej 1 TB e cila është mjaftueshme për të dhënat tuaja si filmat HD, fotot apo të dhëna tjera. Që ta përdorni këtë pajisje është shumë e lehtë pasi që nuk kërkon që të instaloni asgjë për përdorimin e saj, vetëm lidheni në portin USB dhe filloni të punoni me të. Ky hard disk i jashtëm ka qëndrueshmëri të lartë, me madhësi prej 2.5" dhe peshon 201 gram.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435799154
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD650-1TU3-CBK
Lansuar:
21 Dhjetor 2013
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
121 x 81 x 21
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Disk i jashtëm ADATA HD650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE