Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard Disk i jashtëm - ADATA HD710 Pro, USB3.1 - 1TB, i kaltër

Kodi i produktit:
217769
EAN:
4713218460400
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD710P-1TU31-CBL

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
68.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HD710 Hard Drive Portable Pro Adata lëviz buzë elasticitetit në kushte të pafavorshme edhe më tej se kurrë më parë. Eshtë i mbrojtur plotësisht nga pluhuri dhe uji (mbrojtja IP68) dhe në sajë të dizajnit me tri shtresa, pajisja është shumë e qëndrueshme ndaj goditjeve dhe mbron të dhënat e ruajtura. Përderisa shumë disqe të jashtme vazhdojnë të funksionojnë (ruajtjen dhe shkrimin e të dhënave), edhe nëse bien në tokë, HD710 Pro automatikisht ndalon punën, duke shmangur keqfunksionimet dhe sektorët e gabuar. Ai përmban një sensor të posaçëm që fik diskun çdo herë që sistemi zbulon një situatë të padëshiruar. HD710 portativ është hard disk i fuqishëm që ofron kapacitet prej 1 TB. Falë një dizajni të posaçme me tre shtresa, pajisja është jashtëzakonisht shoku-rezistente dhe mbron në masë të madhe të dhënat e ruajtura. Ofron mbrojtje IP68 - ajo testohet me orë në një thellësi prej 2 metra nën nivelin e ujit. Ndërfaqja: USB 3.1.

Vlerësimet

Produkti eshte funksional dhe praktik, jam ndare e knaqur me sherbimet e gjirafa50.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713218460400
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
AHD710P-1TU31-CBL
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Përmasat [mm]:
133,3 x 98,5 x 21,5
Pesha (g):
270
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike

Bashkangjitja Hard Disk i jashtëm - ADATA HD710 Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE