Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk i jashtëm Verbatim Store'n'Go, 1 TB, i bardhë

Kodi i produktit:
190331
EAN:
023942532064
Pesha (g):
158
Trashësia [mm]:
81
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Teknologjia:
USB A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky hard disk ka një dizajn shumë elegant, është kompakt dhe i lehtë për bartur. Përmban butonit Green që ju lejon ta fikni gjatë kohës kur nuk e përdorni, duke e reduktuar kështu konsumimin e energjisë. Ky hard disk ka hapësirë për ruajtjen e të dhënave prej 1TB dhe mund të lidhet në kompjuter apo laptop përmes një porti USB 3.0. Me këtë hard disk ju mund të siguroheni se të dhënat që i ruani, janë të mbrojtura nga çdo dëm i mundshëm që mund të rezultojë në humbjen e tyre.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
023942532064
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
119
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
53206
Lansuar:
6 Maj 2016
Lartësia [mm]:
14,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Memorie e përkohshme (cache):
8
Pesha (g):
158
Prodhuesi:
Verbatim
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
4 800
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Teknologjia:
USB A 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
Magnetike
Trashësia [mm]:
81
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com

Bashkangjitja Disk i jashtëm Verbatim Store'n'Go edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE