Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Samsung 2.5", 1 TB, i argjendtë

Kodi i produktit:
187525
EAN:
8806088149738
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
1 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

474.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përdoreni gjeneratën e re të SSD-ve të jashtme për të ruajtur të dhënat tuaja. Media dhe të dhënat janë vazhdimisht në lëvizje, andaj ju duhet t'i transferoni ato në përputhje me shpejtësinë e stilit të sotëm të jetesës. Me SSD-në e jashtme nga Samsung, kjo nuk është problem. Transferoni dokumentet dhe të dhënat tuaja lehtë, shpejt dhe sigurt në hard disk. Ajo ofron depozitim të kapacitetit të lartë të memories prej 1 TB dhe ka shpejtësi të transferit prej 450Mbps, pra katër herë më shpejtë sesa hard disqet e jashtme tradicionale.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088149738
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
1 000
Kodi i prodhuesit:
MU-PT1T0B/EU
Lansuar:
11 Mars 2016
Lartësia [mm]:
58
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
51
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
450
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
450
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE