Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Samsung, 250 GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
187523
EAN:
8806088149714
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
250

Si të porosisim në Gjirafa50?

146.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky disk i jashtëm është i lehtë, i shpejtë, i besueshëm; me kapacitet të memories prej 250 GB, me interface të tipit 1.3. Dimensionet e diskut janë 74 x 58 x 10.5 mm. Peshon vetëm 51gram. Lexueshmëria dhe përshkrueshmëria e informacioneve arrin deri në 450 MB/s. Posedon teknologji të avancuar V-NAND dhe enkriptim AES. Modeli është i përshtatshëm për shumë sisteme operative kështu që mund të lidhet lehtësisht në PC, në Android dhe të ngjashëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8806088149714
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74
Kapaciteti [GB]:
250
Kodi i prodhuesit:
MU-PT250B/EU
Lansuar:
11 Mars 2016
Lartësia [mm]:
58
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
51
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
450
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
450
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
10,5
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE