Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD Transcend, 480 GB, i zi

Kodi i produktit:
206155
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55,7
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
480

Si të porosisim në Gjirafa50?

141.50 
Ju kurseni : 2.00   (1%)
139.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartelë kompakte SSD me kapacitet të memories prej 480 GB (me model të memories TLC NAND), me lexueshmëri dhe përshkrueshmëri të informatave deri në 410 / 400 MB / s me Interface, USB 3.1 e tipit C. Lehtësimin në përdorim këtij produkti ia mundëson edhe madhësia e tij e përshtatshme për tu marrë kudo me vete. Trashësia: 9.6 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
55,7
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
480
Kodi i prodhuesit:
TS480GESD220C
Lansuar:
25 Janar 2017
Lartësia [mm]:
77
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
52
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TLC:
Trashësia [mm]:
9,6

Bashkangjitja Disk i jashtëm SSD Transcend edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE