Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD ADATA SV620H, 256 GB, i zi

Kodi i produktit:
203190
EAN:
4712366969599
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
TLC:
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

97.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hard Disku i jashtëm SSD sjell në përvojë komplet të re të ruajtes së të dhënave me një çmim të arsyeshëm. Ofron transfer katër herë më të shpejtë se hard disqet tjera të jashtme, ndërkohë që është më i lehtë, më i qetë dhe me më rezistent. SV620H i lejon shfrytëzuesit të shpërndaj, transferoj dhe të kënaqet me përmbajtjen me të gjitha veçoritë e SSD. Ky model është dukshëm më i lehtë se modelet e zakonshme me peshë prej 88 g. Duke përdorur kualitetin e lartë të ADATA SSD dhe USB 3.0, SV620 arrinë shpejtësi të leximit 440 MB / s dhe të shkrimit 430 MB / s. ADATA SV620H është SSD e jashtme me kapacitet të memories prej 256 GB. Për ta lidhur pajisjen me kompjuter shfrytëzojmë portin USB 1.3.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366969599
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti i diskut SSD:
TLC
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
ASV620H-256GU3-CTI
Lansuar:
6 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
11,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
76
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
440
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
440
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
TLC:
Trashësia [mm]:
115

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE