Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD ADATA SD700, 256 GB, i verdhë

Kodi i produktit:
202885
EAN:
4712366969216
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
83,5
Kapaciteti [GB]:
256

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku SSD ADATA SD700 përdor flash modulet e reja që përmbajnë çipe 3D NAND. Kjo teknologji ofron densitet të madh të çipeve të memories, rezistencë të lartë ndaj dëmtimit dhe energji modeste, në krahasim me transitorët e mëhershëm 2 D. SSD është shumë rezistues ndaj veprimit të ujit apo pluhurit. Nëse vendosen me kujdes mbulesat mbrojtëse të USB 3.1 interface, disku mund të qëndrojë për një orë në thellësi prej 1.5 m në ujë dhe nuk shkaktohet kurrfarë dëmtimit. Ndërkaq, interface USB 3.1 premton shpejtësi të madhe transmetuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366969216
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
83,5
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
ASD700-256GU3-CYL
Lansuar:
29 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
13,9
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
100
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
440
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
430
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
83,5

Bashkangjitja Disk i jashtëm SSD ADATA SD700 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE