Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD ADATA SE730, 250 GB, i artë

Kodi i produktit:
198865
EAN:
4712366966093
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
72,7
Kapaciteti [GB]:
250

Si të porosisim në Gjirafa50?

139.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ADATA SE730 është aktualisht disku i jashtëm SSD më kompakt, por kjo nuk do të thotë se ka më pak fuqi. Disku sjell lidhje me interface USB 3.1, me shpejtësi prej 550/450 MB/s. Ky disk shfrytëzon MLC Flash premium për qëndrueshmëri të gjatë dhe një lidhës USB Type-C, i cili është simetrik. Disku SSD ADATA SE730 është në përputhshmëri me Windows, Mac OS dhe Android, ashtu që kjo është një pajisje e përsosur për shpërndarjen e përmbajtjeve nëpër platforma të ndryshme. Për më shumë, ka pamje elegante dhe është i qëndrueshëm. Njëherësh, i plotëson kushtet për rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit deri në IP68, si edhe është rezistues ndaj goditjeve. Ka kapacitet të memories prej 250 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366966093
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
72,7
Kapaciteti [GB]:
250
Kodi i prodhuesit:
ASE730-250GU31-CGD
Lansuar:
21 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
12,2
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
MLC:
Pesha (g):
33
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
550
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
450
Teknologjia:
USB-A 3.1 Gen 2, USB-C 3.1 Gen 2
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
44

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE