Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Disk i jashtëm SSD ADATA SV620, 480 GB, titanium

Kodi i produktit:
198866
EAN:
4712366962736
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
480

Si të porosisim në Gjirafa50?

164.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Disku SSD A-Data SV620 sjell një përvojë krejtësisht të re për ruajtjen e të dhënave me një kosto-efektivitet të shkëlqyer. Ky SSD ofron shpejtësi transmetimi katër herë më të lartë në krahasim me hard disqet e jashtme, ndërsa është më i lehtë, më i qetë, më rezistues ndaj goditjeve dhe është më i qëndrueshëm. Disku është në përputhshmëri me Windows, Mac OS dhe Android. SV620 u lejon përdoruesve që t'i shpërndajnë, transferojnë dhe të shijojnë përmbajtjen me të gjitha dobitë që sjell një SSD. Disku lidhet me interface USB 3.0, me shpejtësi prej 410 MB/s ose katër herë më të shpejtë se shpejtësia mesatare e një hard disku të jashtëm. Ka kapacitet të memories prej 480 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366962736
Formati i diskut:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
78
Kapaciteti [GB]:
480
Kodi i prodhuesit:
ASV620-480GU3-CTI
Lansuar:
21 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
11,5
Lloji i hard diskut:
Jashtëm
Pesha (g):
88
Shpejtësia e leximit [MB/s]:
420
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
440
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Teknologjia e hard diskut:
SSD
Trashësia [mm]:
115

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE